Regulamin

Regulamin określa zasady obowiązujące na terenie „Portu Okoniny”. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby mogli Państwo spędzić urlop w komfortowym i przyjemnym otoczeniu. Z myślą o kolejnych Gościach odwiedzających „Port Okoniny” prosimy o przestrzeganie regulaminu i utrzymanie domków w należytym porządku.
 1. Rezerwacja pobytu w obiekcie, w tym wpłata zadatku, jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Warunkiem rezerwacji pobytu jest wpłata 30% zadatku w ciągu 3 dni roboczych od dokonania rezerwacji.
 3. Doba zaczyna się o godz .16.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10.00 w ostatnim dniu pobytu.
 4. Regulowanie należności za pobyt następuje gotówką w dniu przyjazdu, bądź przelewem, jednakże należy go dokonać na min.3 dni robocze przed przyjazdem i przesłać potwierdzenie przelewu na e-mail: portokoniny@gmail.com
 5. Od naszych Gości pobieramy kaucję w wysokości 300 PLN,  zwrotną w dniu wyjazdu.
 6. W jednym domku nie może nocować większa liczba osób, niż zostało to zgłoszone przy rezerwacji. Obowiązuje zakaz wprowadzania dodatkowych gości na noc.
 7. Ewentualny pobyt zwierząt prosimy uzgadniać indywidualnie przed dokonaniem rezerwacji. Za pobyt zwierzęcia pobieramy 20 zł/dobę oraz dodatkową kaucję 300 PLN. Goście przyjeżdżający ze zwierzętami ponoszą pełną odpowiedzialność za pobyt zwierząt na terenie ośrodka. Prosimy o wyprowadzanie zwierząt na smyczy poza teren ośrodka i sprzątanie po swoich pupilach.
 8. Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 9. Osoba wynajmująca ponosi wszelką odpowiedzialność za braki w wyposażeniu oraz uszkodzenia powstałe w czasie pobytu, a nie zgłoszone w dniu przyjazdu. Za dokonane uszkodzenia lub zniszczenia pobierana będzie opłata.
 10. Ewentualne usterki wynikłe w trakcie użytkowania apartamentu prosimy zgłaszać na bieżąco.
 11. Za dodatkową opłatą możliwe jest korzystanie z pralki – 35 pln za pranie.
 12. Parking jest niestrzeżony i przeznaczony wyłącznie dla samochodów osobowych Gości przebywających w obiekcie. Posesja jest monitorowana.
 13. Obowiązuje zakaz wjeżdżania autem do lasu.
 14. W domkach oraz ich obrębie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i innych.
 15. Dzieci przebywające na terenie ośrodka muszą być pod opieką osób dorosłych. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiedzialność ponoszą ich opiekunowie.
 16. Do każdego domku Goście otrzymują klucz do drzwi wejściowych. Za zgubienie klucza do domku Gość ponosi opłatę 50 PLN.
 17. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach. Prosimy o sprawdzenie, czy drzwi wejściowe zostały zamknięte na klucz przed opuszczeniem domku.
 18. Możemy odmówić dalszego pobytu osobom, które zakłócają spokój innym Gościom poprzez głośne zachowanie lub odtwarzanie muzyki lub inne niestosowne zachowanie.
 19. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu w całości lub w części (późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd) w terminie krótszym niż 4 tygodnie przed planowanym przyjazdem wszelkie opłaty, w tym zadatek, nie podlegają zwrotowi.
 20. Prosimy o segregowanie śmieci oraz zgniatanie plastików przed wyrzucaniem do śmietnika.
 21. Rozpalanie ogniska możliwe jest jedynie za zgodą właścicieli w miejscu do tego przeznaczonym.
EnglishPolish